NOVÁ knížka Poznáváme BARVY a TVARY

27.8. 2020 Lucie Černíková 2518x 0

Celé leto jsem usilovně pracovala, abych Vám na konci prázdnin s velkou radostí v ❤️ mohla představit novou pracovní knížku s názvem Poznáváme BARVY a TVARY. Moc jsem se těšila na Vaše reakce, neb jsem nikde neavizovala, že na této knížce pracuji.

Reklama

Doprava zdarma od 690 Kč
Koupit TRIO balíček knížek ZDE >>

Podnět na její zpracování přišel od Vás rodičů, na základě častých dotazů, zda plánuji knížku o barvách. Já jsem k tomu přidala ještě tvary, aby byla knížka ucelená. 🙂

Již nyní je knížka skladem, ve formátu A4, tištěna na prémiový papír 140g/m2 s krásným, laminovaným obalem. Samozřejmostí je také možnost přikoupit PDF verzi ve zvýhodněném balíčku.

Knížka je tradičně rozdělena do několika částí:

  • V hlavním, černobílém rámečku, mají děti za úkol vybarvit vše, co patří dané barvě. V tomto jim pomohou obrázky, které ale nejdříve musí pojmenovat.
  • Dále je vždy čekají dva úkoly s různou výukovou tématikou, a nakonec veselá obrázková říkanka, kterou musí slovy doplnit.
  • Hravou formou výuky se děti perfektně zdokonalí nejen v barvách a tvarech, ale také v logickém uvažování, grafomotorice, rozvoji řeči, zrakovém a sluchovém vnímání.

Knížka je vhodná jak pro předškolní děti, tak pro malé školáčky. Doporučujeme však děti rozvíjet a seznamovat s barvami a tvary již od 3 let.

Více se dozvíte v našem novém e-shopu, kde tradičně nechybí také náhledy všech stránek knížky:

https://www.naucneknihy.cz/poznavame-barvy-a-tvary/

Jako BONUSOVÉ položky jsou ke knížce tentokrát dětské postavičky:

Julinka Matýsek 🙂 Pevně věřím, že budou dětem skvělými společníky při vyúce (v e-shopu máme i krátké ukázkové video, jak umí pohybovat pusinkou).

Stáhněte si fotonávod skladacích postaviček Julinky a Matýska >>

Doufám, že se Vám a hlavně dětem bude má knížka líbit. ❤️

S úctou a láskou k dětem,

Komentáře

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..