Vánoční dárek pro děti

20.12. 2020 Lucie Černíková 1954x 0

Dnes slavíme zlatou advetní neděli a to znamená, že zapalujeme poslední svíci na adventním věnci. Jak už se děti jistě dozvěděly z mé knížky Čekání na Vánoce , jedná se o svíci andělskou, která představuje pokoj a mír. Této svíci se říká LÁSKA.

Dovolte mi, abych se s vámi podělila o můj oblíbený úryvek z Bible, který hovoří o lásce. Pro mě osobně má velmi hluboký význam. Věřím, že stejnou hloubku v něm naleznete i vy, kdo jej neznáte.

Láska je trpělivá, je laskavá, láska nezávidí, láska se nevychloubá ani nepovyšuje; není hrubá, nehledá svůj prospěch, není vznětlivá, nepočítá křivdy, není škodolibá, ale raduje se z pravdy; všechno snáší, všemu věří, vždycky doufá, všechno vydrží.

Korinstským 13:4

Děti si jistě poctivě odškrtávají hvězdičky na adventním kalendáři, a tak ví, že Oslíkovi zbývají pouhé 4 dny, než doputuje do Betléma k jesličkám Ježíška. Než se tak stane, připravila jsem pro děti z lásky ❤️ poslední letošní dáreček ve formě zábavné hry Dobble s vánočními obrázky.

Jedná se o jednoduchou, postřehovou hru pro dva a více hráčů, kterou jsem vytvořila ve dvou verzích. První verze obsahuje 13 karet (koleček) se čtyřmi symboly. Tuto verzi doporučuji pro dětičky od 3 let.

Druhá verze je pro starší děti od 5 – 99 let, obsahující 31 koleček se šesti symboly na kartě. Cílem hry je pak co nejrychleji najít dva stejné obrázky na kartě. Pravidla jsou rovněž součástí hry. 😊

Hrací kolečka postačí vytisknout, vystřihnout a zábava může začít. 🤗

Vánoční dobble verze 3+ ke stažení zde >>

Vánoční dobble verze 5+ ke stažení zde >>

Já vám ze srdce přeji ty nejkrásnější Vánoce, plné pohody a klidu, dětem bohatého Ježíška a rozzářená očička. Ze všeho nejvíce vám však přeji spoustu zdraví a Boží lásky, protože této kombinace bylo letos opravdu velmi pramálo.

S láskou,❤️

Komentáře

Komentář...

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..