Zakřič „Já to dokážu!“

20.5. 2019 Lucie Černíková 4689x 0

Znáš takové ty chvíle, kdy ti do života vkročí nějaká příležitost, kdy dostaneš super nápad, kdy se rozhodneš zhubnout, kdy se rozhodneš malovat, kdy se rozhodneš běhat, kdy se rozhodneš přestat kouřit, kdy se rozhodneš…….cokoliv……doplň si sám.

Počátek

Myslíš si, že je to něco, co změní tebe, svět, dění na trhu, tvůj stav peněženky, tvůj život, rodinu. Znáš to?

Začneš na tom v myšlenkách pracovat, začneš si v hlavě vizualizovat, jak to uděláš, jak to bude super, co to dá tobě a tvé rodině, kolik to přinese peněz, jak si potom budeš užívat, jak budeš hubený, atd. V duši se raduješ jako malé dítě, protože to opravdu silně cítíš a máš chuť okamžitě jednat. Tvé tělo je jedna velká energie, která má chuť explodovat. Poznáváš se?

Co se stane potom?

Jsi nadšen a o tu myšlenku či příležitost se chceš podělit s někým dalším. Člověk je přece jen od přírody váhavý, a chce se ujistit a slyšet: „to je super, jdi do toho!“ Je to tak?

Co uslyšíš?

Ty jsi se zbláznil? To nebude fungovat! Žiješ ve vzdušných zámcích! To už určitě někdo dělá, na to se vykašli! To už znám, nikdo to nechce! To nevydržíš! Nemáš vůli! Nemáš, nejsi, ne, ne ne….

Co to s tebou udělá?

Zákonitě tě to srazí na kolena, pokrčíš ramena a sklopíš hlavu. Člověku, kterému si právě otevřel své vnitřní JÁ dáš za pravdu. Tvá vnitřní radost, síla zbořit svět a energie uhasla, je pryč. Nenávratně. Začneš se litovat, začneš si stěžovat a sám sobě v duchu řekneš: „má pravdu, nemám na to, nedokážu to“. Tímto to svému potvrdíte a je definitivní konec, tečka.

Už se ti to někdy stalo? Jasně, že stalo! A víš, že o tobě a tvém životě rozhodl právě jiný člověk? Člověk, který má svůj život, jiné sny, jiné hodnoty? Víš, co si tomu člověku právě dovolil udělat? Má na to právo? No nemá!

Co uděláš teď se svým snem, když čteš tyhle řádky, protože věřím, že každý nějaký sen má. Půjdeš dál se sklopenou hlavou, anebo najdeš někoho, kdo tě podpoří, kdo ti pomůže a kdo tě ujistí. Nepotřebuješ od nikoho razítko a souhlas k tomu, abys to mohl udělat. Stačí, když najdeš někoho, kdo věří v TEBE a řekne:

„Ty to dokážeš, věřím ti“

A víš, kdo to je?

No přece TY SÁM!

A když nemáš tolik sil, abys věřil svým pocitům, vnitřnímu hlasu a nenechal uhasnout tvou odhodlanost, tak jdi ….

Jdi před zrcadlo a zakřič si: „JÁ TO DOKÁŽU!“ Má to neuvěřitelnou sílu, věř mi! Neříkej to potichu, neboj se na sebe zakřičet. Opakuj to několikrát za sebou. Musíš to cítit uvnitř, musí to vycházet z tebe, z tvé duše, z tvého vnitřního JÁ!

A víš co? Já ti věřím! Věřím, že tvá síla a odhodlanost dokáže všechno, co si jen dokážeš představit. Když budeš chtít, napiš mi. Když budeš chtít, stoupnu si před to zrcadlo s tebou a ukážu ti tvou sílu. Je mi jedno, jestli je ti patnáct nebo šedesát, máš to v sobě. Věříš mi?

Už jste na sebe někdy prostřednictvím zrcadla křičeli? A jaké to bylo? Napište mi do komentáře, jaké jste u toho měli pocity. Budu se těšit!

S úctou k vašemu vnitřnímu JÁ,

Komentáře

Komentář...

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..